• +420 608 299 443 Po-Pia 9-15 h
  • Facebook

Vianoce sa blížia! Čo dať žene pod stromček?

28.11.2017, 15:44

Rok ubehol ako voda a opäť máme Vianoce za dverami. Nastáva čas na premýšľanie nad tým, čo nadeliť našim blízkym pod stromček. Mužom sa často ťažko vyberá darček pre manželku či priateľku. Spravidla im chýba dostatok estetického cítenia k voľbe vhodnej pozornosti. Navyše oproti ženám preferujú muži praktické darčeky, ktoré ich polovičku obvykle príliš nenadchnú. Preto sme pre mužov pripravili prehľad tipov na vianočné darčeky, ktorými svoju drahú určite očarí.

Ženy milujú kabelky!

Stávkou na istotu býva venovanie kabelky. Ide o doplnok, bez ktorého sa žiadna žena nezaobíde. Navyše jej nestačí jedna kabelka, ale potrebuje ich viac k rôznym príležitostiam. Rovnako mnohé ženy menia kabelky i podľa aktuálnych trendov. Lenže akú kabelku svoje drahé venovať pod stromček? Ideálnou voľbou je unikátny spoločenská kabelka pre zvláštne príležitosti. Praktické modely pre všedný nosenie si žena kupuje počas roka sama.

Italo Yevgeny

Jedná sa o luxusné a na prvý pohľad neprehliadnuteľný kúsok. Zaujme svojím oválnym tvarom aj jednoduchým, avšak rafinovaným a nadčasovým dizajnom. Je vyrobená z hovädzej kože a hodí sa do divadla či večierok.

David Jones Wakus

Svoju drahú potešíte aj touto kabelkou zo syntetickej kože, ktorej charakteristikou je jednoduchý dizajn klasického typu. Zdobia ju elegantné zapínanie na gombík. Najlepšie vynikne ako doplnok oficiálnejšieho outfitu.

MARIA C Erasta

Potrpí si vaša polovička na módne trendy a zaujímavé dizajnové kúsky? V tom prípade je pre ňu práve kabelka MARIA C Erasta priamo ideálne! Možno jei nosiť ako do spoločnosti, tak na prechádzky mestom. Je vhodná na formálne aj neformálne outfitu. Zdobia ju opasok so sponou, čo vyzerá veľmi chic.

Italy Zerro

Táto kabelka sa vyznačuje eleganciou a nadčasovosťou. Jej prednosťou je okrem iného skutočnosť, že pristane ženám rôzneho veku. Pôsobia zvodne a luxusne.
O Překladači GoogleKomunitaPro mobilyO GoogluOchrana soukromí a smluvní podmínkyNápovědaOdeslat zpětnou vazbu