Doprava a platba

Doprava

Úloženka

Uloženka.cz

€3,55 + €1,20 dobierka / nad €40 zadarmo

Uloženka.cz je skvelý spôsob, ako si vyzdvihnúť svoju objednávku v hlavnom meste Bratislava a ušetriť tak na nákladoch za prepravu. Pri prevzatí zásielky je možné platiť ako v hotovosti, tak i kartou. Viac informácií nájdete na www.ulozenka.cz.

DPD Služba dodania na adresu

€5,78 + €1,60 dobierka / nad €40 zadarmo

Nechajte si doručiť zásielku kamkoľvek po celom Slovensku. Domov, do práce, k babke, proste kamkoľvek a ešte ušetríte. Nedovoľuje Vám Vaše zamestnanie prevziať zásielku? Nevadí, s kuriérom si naplánujte predanie zásielky v čase a mieste, ktoré Vám vyhovuje nasledujúci pracovný deň. Za zásielku môžete zaplatiť kartou alebo v hotovosti. Doručovacia doba je spravidla 2. pracovný deň od expedície.

Česká pošta

Slovenská pošta doručenie na adresu

€4,79 + €1,20 dobierka / nad €40 zadarmo

Nechajte si doručiť zásielku kamkoľvek po celom Slovensku. Domov, do práce, k babke, proste kamkoľvek. Doručovacia doba je spravidla 3. pracovný deň od expedície.

DPD Pickup

DPD PickUp výdajné miesta

€3,55 + €1,60 dobierka / nad €40 zadarmo

Najlacnejší spôsob prepravy. Viac ako 140 výdajných miest po celom Slovensku! To je služba DPD PickUp. V objednávkovom formulári vyberte výdajňu, ktorá je Vám najbližšie a zásielka bude zaslaná na toto výdajné miesto. Doručenie trvá z pravidla D + 2.


Platba

Platba kartou

Najvýhodnejší spôsob, ako zaplatiť za Vašu novú kabelku. V prípade platby kartou budete po dokončení objednávky presmerovaný na zabezpečenú platobnú bránu štandardu 3D secure VISA/MC, kde budete vyzvaný k úhrade.

Platba prevodom na účet =3% ZL'AVA z objednávky

V prípade platby prevodom je nutnú objednávku pred expedíciou uhradiť. Platbu, prosím, odošlite na náš bankový účet IBAN: CZ8920100000002200905401 SWIFT: FIOBCZPPXXX (2200905401/2010), variabilným symbolom platby je číslo objednávky. Pred odoslaním platby, prosím, starostlivo skontrolujte zadané údaje, predídeme tak komplikáciám s vybavením objednávky.

Platba hotovo

V hotovosti možno za objednávku platiť pri akomkoľvek spôsobe dopravy alebo osobnom odbere. V prípade platby u prepravca (DPD/ Slovenská pošta/ Uloženka.cz /DPD Pickup) je celková čiastka navýšená o tzv. „doberačné“ (platba na dobierku).