• +420 725 419 680 Po-Pia 9-15 h
  • Facebook

Doprava a platba

Doprava

Zásielkovňa.sk

€2,99 + €1 dobierka / nad €19,99 zadarmo pri platbe prevodom, kartou

Zásielkovňa.sk je skvelý spôsob, ako si vyzdvihnúť svoju objednávku vo viac než 900 výdajných miestach po celom Slovensku a ušetriť tak na nákladoch za prepravu. Pri prevzatí zásielky je možné platiť ako v hotovosti, tak i kartou. Viac informácií nájdete na www.zasielkovna.sk. Doručovacia doba je spravidla 2.-3. pracovný deň od expedície.

GLS služba alebo najvýhodnejšie doručenie na adresu

€3,95 + €1,20 dobierka / nad €39,99 zadarmo

Nechajte si doručiť zásielku kamkoľvek po celom Slovensku. Domov, do práce, k babke, proste kamkoľvek. Za zásielku môžete zaplatiť kartou alebo v hotovosti. Doručovacia doba je spravidla 2.-3. pracovný deň od expedície.

Packeta domov doručenie na adresu

€6,18 + €1,20 dobierka / nad €79,99 zadarmo

Nechajte si doručiť zásielku kamkoľvek po celom Slovensku. Domov, do práce, k babke, proste kamkoľvek. Doručovacia doba je spravidla 3. až 4. pracovný deň od expedície.


Platba

Platba kartou

Najvýhodnejší spôsob, ako zaplatiť za Vašu novú kabelku. V prípade platby kartou budete po dokončení objednávky presmerovaný na zabezpečenú platobnú bránu štandardu 3D secure VISA/MC, kde budete vyzvaný k úhrade.

Platba prevodom na účet 

V prípade platby prevodom je nutnú objednávku pred expedíciou uhradiť. Platbu, prosím, odošlite na náš bankový účet IBAN: CZ54 2010 0000 0024 0197 4518 SWIFT: FIOBCZPPXXX (FIO banka a.s.), variabilným symbolom platby je číslo objednávky. Pred odoslaním platby, prosím, starostlivo skontrolujte zadané údaje, predídeme tak komplikáciám s vybavením objednávky.

Platba hotovo

V hotovosti možno za objednávku platiť pri akomkoľvek spôsobe dopravy alebo osobnom odbere. V prípade platby u prepravca (GLS/ Slovenská pošta/ Zásielkovňa.sk) je celková čiastka navýšená o tzv. „dobierečné“ (platba na dobierku).