• +420 608 299 443 Po-Pia 9-15 h
  • Facebook

Máte doma Martina? Potešte ho skvelým darčekom!

9.11.2017, 17:48

11. november je už za dverami. V tento deň pricvála svätý Martin na bielom koni a so svojimi spolujmenovcami svoj sviatok. K významným slovenským nositeľom tohto mena patrí napr. moderátor Martin Nikodým, novinár Martin Daňo, či hokejista Martin Réway. Zo zahraničných osobností menujme napríklad amerického bojovníka za ľudské práva Martina Luthera Kinga, rakúskeho filozofa Martina Bubera či britského hudobníka Martina Lee Gore. Ak máte v rodine alebo medzi svojimi priateľmi nejakého Martina, nezabudnite mu pogratulovať. Iste ho milo prekvapíte aj malým darčekom. Neviete, čím ho potešiť? Máme pre vás pár tipov na skvelé darčeky.

Pozornosť pre Martina? Rozhodne praktická a štýlová.

Oproti ženám si muži potrpia na praktické darčeky. To však neznamená, že by pozornosť od vás mala postrádať štýl. Na dizajne rozhodne záleží. Vhodný darček predstavuje napr. kvalitná peňaženka, elegantná aktovka či trendy ruksak. Pri výbere darčeka zohľadnite, aký životný štýl váš Martin vyznáva. Určitú úlohu zohráva aj vek a to, či a kde pracuje alebo či ešte študuje.

Kvalitná peňaženka 

Zrejme najuniverzálnejším darčekom je kvalitná peňaženka. Upotrebí ju totiž každý. Ak Martin pracuje ako čašník, poteší ho priestranná kasírtaška Bellugio Basileia z hovädzej kože. Ak chcete obdarovať študenta, ocení koženú peňaženku WILD Balthazar s mužným dizajnom alebo športovo vyzerajúcu látkovú peňaženku Enrico Benetti 14607. Pre otecka či dedka sa hodí obzvlášť luxusná Ellina Damaskenos z hovädzej kože. Milovníkov trendy kúskov poteší napríklad peňaženka Mette s jedinečným dizajnom. Je vyrobená z brúsenej kože a na prvý pohľad zaujme prepojením čierneho červeného a khaki prvku.

Elegantná aktovka

Ak pracuje Martin v kancelárii, iste ocení elegantnú aktovku. Ide o darček, ktorý mu pred šéfom aj klientom dodá na serióznosti. Odporučiť možno napr. luxusnú aktovku ItalY K11 z teľacej kože alebo Gerard HENON Bravis z jemnej hovädzej kože. Ide o jedinečné kúsky vhodné ako doplnok ku kvalitnému obleku.

Ruksak na túry

Ak holduje Martin pešej turistike a táboreniu, ocení priestranný batoh. Skvelou voľbou je napríklad štýlový New Rebels Rebback s pevným dnom. Vďaka nastaviteľným popruhom na bokoch si možno upraviť ruksak podľa potreby (zúžiť či zmenšiť). Vystužený chrbát zaisťuje pohodlné nosenie.