• +420 608 299 443 Po-Pia 9-15 h
  • Facebook

Praktické a módne - také sú mestské batohy

10.5.2017, 13:30

Hľadáte pohodlný a praktický módny doplnok, ktorý je zároveň módny a štýlový? Alebo snáď trpíte bolesťou chrbta a pre nosenie ťažšieho obsahu potrebujete inú alternatívu namiesto kabelky? V tom prípade sa pre vás hodí dámsky mestský batoh.

Do práce či do školy zvoľte mestský, ale do prírody outdoorový

Mestský batoh je ideálny doplnok pre študentky, ale možno ho nosiť nielen do školy. Využijete ho aj pri cestách do práce či vo voľnom čase. Dizajnovo sú mestské batohy prispôsobené mestskému prostrediu, nie sú teda vhodné do prírody. Pre pešiu turistiku či cykloturistiku sú určené outdoorové či športové batohy (napr. značiek Enrico Benetti alebo Diviley).

Mestské batôžky s jemnosťou a eleganciou

Potrpíte si na elegantné a dizajnovo triezve módne doplnky? Máte vycibrený vkus a chcete, aby aj váš mestský ruksak spĺňal vaše nároky na štýlovosť? Potom vás určite nadchne stredne veľký elegantný batoh Delami Gallia s trendy dizajnom či jemne pôsobiaci a dizajnovo nevtieravý David Jones Nann.

Trendy mestskej batôžky s moderným dizajnom

Máte v obľube trendy doplnky, ktoré vynikajú moderným dizajnom? Práve taký je napríklad béžový či modrý ruksak MARIA C Zuria, ktorý je ozdobený lesklými striebornými detailmi. Aj keď sa na ňom nachádzajú ozdobné prvky, pôsobí jemne, elegantne a nevtieravo. Jednoduchým a moderným dizajnom bez príkras sa vyznačujú napr. batohy David Jones Elaine alebo ItalY Bernadea.

Mladistvé a veselé mestské batôžky

Chcete, aby váš batoh, pôsobil mladistvo a veselo? V tom prípade vás zaujmú batohy vo sviežich pastelových farbách (napr. David Jones Olympe alebo Silvia Rosa Maycee). Moderným dizajnom a mladistvou sviežosťou sa vyznačuje trendy batoh MARIA C Zuria v ružovej, žltej alebo červenej farbe. Veselo a rozverne pôsobí batoh David Jones Roial, ktorý vás zaujme svojím nápaditým dizajnom. Zaujímavo totiž kombinuje dva materiály - a to textil s umelou kožou.