• +420 608 299 443 Po-Pia 8-16 h
  • Facebook

Páni, nezabudnite, blíži sa MDŽ!

3.3.2017, 21:46

8. marec je zvláštnou príležitosťou, kedy môžete vyjadriť uznanie ženám vo svojom okolí. Svojej manželke či partnerke prejavte vďaku za jej lásku, obetavosť a starostlivosť o rodinu. Rovnako nezabudnie na mamičku, babičku a ďalšie ženy vo svojom okolí, ktoré zohrali mimoriadny význam vo vašom živote. Svoju vďaku a uznanie im najlepšie vyjadríte nejakou milou drobnosťou. Ony si na vás potom spomenú na Medzinárodný deň mužov, ktorý sa oslavuje 19. novembra. Neviete, čo svojim najdrahším ženám venovať? Nevešajte hlavu! Máme pre vás pár tipov na darček, ktorým ich určite nadchnete.

Prekvapenie pre priateľku či manželku

Vaša drahá polovička si zaslúži niečo špeciálne. Isto ju milo prekvapíte napríklad elegantným a praktickým modelom kabelky. Pre všedné nosenie je chodná napr. David Jones Maurelle s pevným dnom. Svojim dizajnom pôsobí luxusne a nadčasovo. Na nákupy je pre každú ženu nevyhnutná shoppe kabelka (napr. ItalY Luren). Zaujímavým kúskom je tiež kabelka ItalY Heather, ktorá sa hodí obzvlášť do spoločnosti. Ide o kožený model strednej veľkosti zdobený vyrazeným vzorom. Okrem krásneho designu každú ženu nadchne svojou priestornosťou. Má vaša drahá v obľube skôr listové kabelky? V tom prípade ju potešíte perforovanou listovou kabelkou LS Fashion Soleil či lakovanou listovou kabelkou David Jones Pamela.

Pozornosť pre mamičku i babičku

Samozrejme nemožno zabudnúť ani na mamičku s babičkou. Ak uprednostňujú nadčasový design bez nadbytočných ozdobných prvkov, potešíte ich napr. kabelkou ItalY Aneta z hovädzej kože. Ide o model hodiaci sa k rôznym spoločenským príležitostiam, čo každá iste ocení. Milou pozornosťou je tiež darček v podobe kabelky David Jones Roxanne. Ide o elegantný model, ktorý sa vyznačuje jednoduchým dizajnom. Keďže pôsobí veľmi reprezentatívne, hodí sa obzvlášť do spoločnosti.

 

Darček pre dcéru, či vnučku v teenagerskom veku

Snáď najnáročnejším je vybrať vhodný darček pre teenagerku. Ak máte násť-ročnú dcéru, či vnučku, zaisto sa jej zapáči štýlový prívesok na kabelku C1005 či hodinky Fashion Only. Ďalšou možnosťou je napríklad darček v podobe mestského batôžteka, ktoré sú módnou záležitosťou. Mladú dámu nadchnete napr. batôžkami David Jones Dixie či David Jones Mariah. Ide o modely s jemným designom v pastelových farbách, ktoré sa perfektne hodia k nadchádzajúcej jari. Z kabeliek sa teenagerke zapáči niekorá z crossbody kabeliek (např. David Jones Arletta).