• +420 608 299 443 Po-Pia 9-15 h
  • Facebook

Prekvapenie pre Luciu

10.12.2016, 13:08

Dňa 13.12. oslavujú sviatok ženy menom Lucia. Ide o meno na Slovensku obľúbené, ktoré je odvodené od latinského slova lux (svetlo). Mužskou obdobou mena sú Lucius a Lucián. Slávnymi nositeľkami mena sú napr. slovenská politička Lucia Žitňanská, české speváčky Lucie Bílá, či Lucie Vondráčková, francúzska herečka Lucie Bourdeau či britská astrofyzička Lucie Green.

Darček pre žiarivú Luciu 

poznáte nejakú Luciu? Potešte ju pekným darčekom. Iste na jej tvári vykúzlite žiarivý úsmev. Vhodným darčekom pre Lucku je módny doplnok (napr. listová kabelka či kabelka) v metalických farbách, ktorá podtrháva význam jej mena a jej osobnosť. Veď Lucka je pre svoje okolie žiarivým svetielkom, je milá a usmievavá.

Neformálna kabelka pre ležérnu Lucku

Ak chcete Lucku prekvapiť praktickým a módnym darčekom, tak jej venujte napr. zlato-sivú kabelku Carine Julie či Carine Corinne. Obe pôsobia mladistvo a hodia sa pre bežné pochôdzky aj do spoločnosti. Medzi ich predností patrí okrem jemného dizajnu aj priestornosť. Pre každodenné nosenie sa skvelo hodí tiež strieborná kabelka Carinne Emilie s nevtieravým dizajnom. Ďalšou skvelou kabelkou do mesta je strieborná Carine Aurelie. Ide o priestornú a dizajnovo výraznú kabelku, v ktorej sa nachádzajú tri malé kapsičky. Naviac je na vonkajšej zadnej strane vybavená praktickým vreckom na zips. Neformálne pôsobí aj športová kabelka ItalY Amadea, ktorá vyniká svojou priestornosťou. Ide o kvalitnú kabelku z hovädzej kože v trblietavom tmavosivom prevedení. Z praktických kabeliek nemôžeme vynechať ani striebornú Maggio Michele, ktorá je vhodná na bežné pochôdzky po meste aj do práce.

Luxusná kabelka pre spoločenskú Luciu

Na plesy a recepcie je neajvhodnejšie vyraziť s listovou kabelkou. Pokiaľ Lucia rada chodí na podobné akcie, potešíte ju napríklad zlatou perleťovou listovou kabelkou LS Fashion 0293 v zlatej, či striebornej farbe. Okrem módnych doplnkov v metalických farbách sa k Lucii hodia aj lesklé kúsky (napr. listová kabelka David Jones Pamela).