• +420 608 299 443 Po-Pia 8-16 h
  • Facebook

Ako vybrať vianočný darček pre deduška a babičku?

25.11.2016, 21:34

Lámete si hlavu nad výberom darčekov pre prarodičov? neviete, čím ich tentoraz prekvapiť pod vianočným stromčekom? Čo ich poteší? Dáme vám pár tipov na skvelé vianočné darčeky pre babičku s deduškom.

Čo poteší babičku?

Vynikajúcim darčekom pre babičku je unikátna shopper kabelka ItalY Rachel s kožušinou, ide o limitovanú edíciu. Parádna shopper kabelka je tiež ItalY Luren. Jedná sa o kabelku s jemným designom, ktorá sa hodí k neformálnemu outfitu. Babička isto ocení aj elegantníúkabelku cez rameno. Pre bežné nosenie sa hodí napr. David Jones Viviana či David Jones Octavia. Vhodnou kabelkou do spoločnosti je napríklad LEESUN Sofia s jemným designom či kroko-hadia David Jones Zarina. Babičku môžete tiež obdarovať kvalitnou koženou crossbody kabelkou (napr. ItalY Heidi, ItalY Hannah, ItalY Garnet alebo ItalY Bryana).

Vkusným darčekom je aj kabelka do ruky. Doporučujeme obzvlášť kabelku ItalY Jordana z hovädzej kože, priestornú kabelku David Jones Natalia či pevnú kabelku David Jones Nevada s jemnými detailmi. Veľmi módna je kabelka do ruky David Jones Tina s jemnou textúrou.

Čím prekvapiť deduška?

Pre deda vyberte niečo praktické a vkusné. Doporučujeme napríklad priestornú koženú brašňu cez rameno (napr. Hexagona Diego, Hexagona Claudio či Enrico Benetti 4539) alebo elegantnú koženú aktovku (napr. Bellugio 0429). Vhodným darčekom pre deda je tiež niektorá z elegantných kožených peňaženiek značky SendiDesign.

Skvelým darčekom, ktorým deduška potešíte, je kožená etue. Vojdú se do nej doklady, kľúče a iné potrebné veci. Veľmi vkusné sú napr. elegantné etue s uchom ItalY Alberto a ItalY Albertino - obe z hovädzej kože. Ich prednosťou je pripnuteľný popruh umožňujúci nosenie etue cez rameno. Pekné sú aj etue bez ucha vybavené pútkom na ruku. Vybrať môžete etue s klasickým designom (ItalY Lexus) alebo s moderným designom (Hexagona 110482).