• +420 608 299 443 Po-Pia 9-15 h
  • Facebook

V čom spočíva tajomstvo krásy francúzskych, talianskych a španielskych žien? Vďaka nám to dohalíte!

29.7.2016, 18:59

Milé dámy, recept na krásu podľa Francúzok, Talianok a Španielok je veľmi prostý. Jednoducho budete rovnako atraktívne a pre mužov neodolateľné ako ony. Francúzky vsádzajú na eleganciu, Talianky na svoj sexappeal a Španielky na ohnivosť svojho temperamentu. Ale ako toho docieliť? Poradíme vám. Začnite preto výberom ženskoť podtrhujúcim outfitom. Ideálnou voľbou sú šaty a sukne. Zvolený model nemusí byť príliš krátky. Dlhšie šaty, či sukne s rázporkom totiž v mužoch prebúdzajú fantáziu. Budete pôsobiť zvodne a tajomne. Líčením zdôraznite svoje prednosti a odpútajte pozornosť od drobných nedokonalostí. Celkový dojem dotvoríte vhodnými doplnkami. Dámskym doplnkom par excellence je samozrejme kabelka. Šaty síce robia človeka, ale kabelka robí ženu.

Chcete získať eleganciu Francúzok, sexappeal Talianok, či temperament Španielok? Augustová inšpirácia je tu!

Ako docielite elegancie Francúzok?

Francúzky svoju eleganciu vytvárajú zmiešaním outfitu primeraného svojmu veku, triezvym líčením a voľbou vhodným doplnokv. Všetko majú dokonalé zladené. Zásadne vyberajú kvalitné a značkové výrobky. Naviac si zakladajú na rovnom držaní tela a ladnej chôdzi.

Výraznou súčasťou outfitu každej Francúzky je kabelka. Nepotrebujú ich vlastniť mnoho. Ale majú pár nadčasových kúskov vhodných pre rôzne spoločenské príležitosti. Zakladajú si na kvalite svojich kabeliek. Neznačkové kúsky alebo alcné napodobeniny u nich nenájdete. S doplnkami to nepreháňajú. Nechcú totž vyzerať gýčovo. Svoj outfit občas doplnia šatkou, slnečnými okuliarm, klobúkom alebo iba jemnými šperkami.

Ponúkame vám kvalitné a elegantné kabelky francúzskej značky David Jones. Ide o značku založenú rovnakomenným francúzskym návrhárom, ktorý sa navrhovaniu kabeliek venuje už od 80. rokov 20. storočia. Staňte sa elegantnou s kabelkou David Jones ako to vedia Francúzky.

Ako podtrhnete svoj sexappeal podľa Talianok?

Krása Talianok je kombináciou francúzskej elegancie so španielskym temperamentom. Talianky zakladajú svoj sexappeal na kombinácii jednoduchého outfitu so zaujímavými doplnkami a zvodným prostým líčením. OBvykle si vystačia iba s riasenkou a rúžom, či leskom na pery. Z doplnkov sa nezaobídu bez slnečných okuliarov a kabelky. Ich outfit viac zahaľuje než odkrýva, z hľadiska farebnosti uprednostňujú bielu a čiernu. Ich štýl je podobne ako u Francúzok nadčasový.

Sexappeal dotvárajú Talianky svojím sebavedomým vystupovaním a výraznými doplnkami. Z hľadiska outfitu je farebnosť chudobná (vedie hlavne čierna a biela), ale ni je tomu tak u kabeliek. Talianky sa neboja farebných kabeliek, pretože nimi podtrhujú svoj štýl. Okrem farebných kabeliek uprednostňujú Talianky kabelky väčších rozmerov.

Vyskúšajte kabelky značiek Silvia Rosa alebo ItalY a zvýraznite nimi svoj sexappeal po taliansky.

Ako v sebe prebudíte ohnivý temperament Španielok?

Ženy v Španielsku aj Latiskej Amerike milujú farby a výrazné vzory. Ich outfit je preto výrazný a neprehliadnuteľný. Zároveň však pôsobia zladene a žensky. Rozhodne svojím zjavom nebudia dojem cirkusového klauna. Španielky uprednostňujú podlhovastý outfit pred príliš krátkym a odhaľujúcim. Mužskú pozornosť upútavajú nielen výrazným outfitom a líčením. Španielky si mužov podmaňujú hlavne sebavedomým vystupovaním a zvodnou chôdzou.

Inšpiráciu v najnovšom španielskom štýle nájdete medzi španielskymi módnymi ikonami ako sú kráľovná Letizia, MIss World 2016 Mireia Lalaguna Royo alebo módna bloggerka Zina Charkoplia.

Z módnych doplnkov si Španielky potrpia na kabelky. Vyberajú si originálne kúsky, ktorými zdôrazňujú svoju jedinečnosť. Neboja sa ani miernej extravagancie. Španielskeho temperamentu nadobudnete voľbou výrazného outfitu a originálnej kabelky. Obzvlášť vám doporučujeme značky LS Fashion a Carine. Prebuďte v sebe temperamentnú dračicu aj Vy. S kabelkami týchto značiek doladíte svoj outfit španileskej krásky.