• +420 725 419 680 Po-Pia 9-15 h
 • Facebook

Nano samosterilizačný respirátor FFP2 VK RespiPro hnedý - Respilon 2ks L

Značka Respilon
Dostupnosť skladom - 19.7. u Vás!

20,20 €

16,96 €

Kategórie Respirátory

Unikátny samosterilizačný nano respirátor VK RespiPro vyrobený v Česku pre zahraničný trh! Balenie obsahuje 3ks veľkosti L.

Tento unikátny samosterilizačný respirátor vďaka svojim vlastnostiam, ako je filtrácia a následná in-aktivácia vírusov, priedušnosť a nízka váha, poskytuje dlhodobú a opakovanú ochranu každému užívateľovi.

Tento respirátor je certifikovaný podľa EU normy RFU 02.075 ver. 2. Ako pre tento konkrétny účel vyžadujú odporúčania Svetovej zdravotníckej organizácie, menovitý filtračný koeficient tohto respirátora je rovnaký, ako menovitý filtračný koeficient FFP2 stanovený EN 149: 2001 + A1: 2009.

 • Nanovlákenná membrána zachytáva 99,7-99,9% vírusov.
 • Vďaka samosterilizačnej technológii nevyžaduje žiadnu údržbu, ako pranie alebo dezinfekciu.
 • Akcelerovaná meď vo vnútornej i vonkajšej vrstve respirátora efektívne deaktivuje vírusy z okolia aj zo strany samotného užívateľa.
 • Za predpokladu, že respirátor používate 5-6 hodín denne, vydrží Vám až 1 týždeň. Inými slovami 30 hodín kumulovane.
 • Eliminuje riziká kroskontaminácie (zanesenie vírusu vlastným dotykom, či infikovanie sa počas manipulácie s respirátorom).
 • Extrémne ľahký respirátor. Váha veľkosti M iba 3,2 ga veľkosti L 3,7 g.
 • Špecifická medená farba.
 • Pohodlný. Cez respirátor sa dobre dýcha aj hovorí.
 • Anatomický tvar a nosový klip zaisťujú perfektné priľahnutie k tvári, takže nedochádza k nežiaducemu podsávaniu.
 • Vyrobené v Brne v Českej republike.

Ako antivírusový respirátor VK RespiPro funguje?

Respirátor VK RespiPro pracuje na princípe dvojitej bariéry. Spoľahlivý ochranný filter tvorí membrána z nanovlákien (tisíckrát tenších ako ľudský vlas) zachytávajúcich až 99,9% vírusov. Vrstvy akcelerovanej mede, z vnútornej a vonkajšej strany respirátora, sa potom postarajú o deaktiváciu zachytených vírusov, či už pochádzajú z okolitého prostredia alebo od samotného užívateľa, ak je infikovaný. Respirátor sa tak neustále sám sterilizuje.

Nanovlákenný respirátor funguje na princípe mechanického záchytu častíc. Oproti bežnému respirátoru, ktorý funguje na princípe elektrostatického náboja, sa tak neznižuje účinnosť filtrácie zvýšenou vlhkosťou pri dýchaní.

 

Ako dlho môžem používať jeden nano respirátor VK RespiPro?

Pretože má tento respirátor samosterilizačnú funkciu, možno ho nosiť opakovane podľa potreby. Žiadna ďalšia starostlivosť nie je nutná.

Za predpokladu, že respirátor používate 5-6 hodín denne, vydrží Vám 1 ks približne jeden týždeň.

Ako vybrať správnu veľkosť respirátora?

1. Zmerajte vzdialenosť (v cm) vyznačenú na obrázku.
2. Porovnajte nameranú vzdialenosť s veľkostnou tabuľkou.

Sizer-VKRespiPro-language-universal

Dôležité upozornenie: tento produkt nie je vhodný pre deti do 2,5 rokov veku. Ak používajú produkt deti, tak vždy pod dohľadom rodičov.

 

 • Vezmite prosím na vedomie, že v prípade otvorenia balenia neexistuje právo na vratenie tovaru. Vaše zákonná práva však zostávajů.
 
Nano samosterilizačný respirátor FFP2 VK RespiPro hnedý - Respilon 2ks L Respilon Nano samosterilizačný respirátor FFP2 VK RespiPro hnedý - Respilon 2ks L Unikátny samosterilizačný NANO rúško-respirátor typu FFP2 českej výroby určený pre zahraničný trh! ✅ Respirátor českej výroby. ✅ Nanomateriál pre zachytávanie vírusov. ✅ Certifikovaný Respirátor RespiPro vyrobený v Brne. ✅ Respirátory a rúška skladom. 290539 16.96