• +420 608 299 443 Po-Pia 9-15 h
  • Facebook

Pánsky oblekový opasok automatický čierny - Maxim

Značka Maxi Fashion
Dostupnosť vypredané

19,90 €

Kategórie Pánské opasky

Čierny kožený oblekový opasok Maxim. Elegantný opasok s automatickou sponou, vďaka ktorej utiahnete opasok veľmi citlivo a po malých kúskoch. Opasok prevlečiete a sám sa automaticky zaklapne, silu utiahnutie volíte iba posunom. Pre uvoľnenie opasku slúži tlačidlo naspodku spony (to je niečo pre dámy, keď vám chcú rozopnúť opasek..vyzkoušejte :). Uvoľnením svorky u spony (viď foto) a po vysunutí možno opasok jednoducho skrátiť na požadovanú dĺžku.

Materiál: koža
Šírka: 30 mm
Dĺžka: od kraja spony po prvej zarážku 90 cm a po poslednej zarážku 109 cm, dĺžka celého opasku - 119,5 cm (opasok možno skrátiť)

Pánsky oblekový opasok automatický čierny - Maxim Maxi Fashion Pánsky oblekový opasok automatický čierny - Maxim Čierny kožený opasok Maxim sa perfektne hodí k oblekom. Neváhajte a k nejbižší oblekové príležitosti máte o starosť menej. Tento opasok je neuveriteľne praktický vďaka automatickej pracke. Jednoduché je tiež skracovanie samotného opasku. Nebojte sa kúpu na internete. Vďaka tejto vlastnosti už nemusíte. 22199 19.90